Czas realizacji zamówieniaNatychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający złożenie zamówienia.

Czas realizacji zamówienia od 15 min do 24h. Zamówienia pilne realizujemy w pierwszej kolejności.

Zamówienia opłacone po godzinie 22:00, będą realizowane dnia następnego z bieżącą datą i godzina wprowadzenia do systemów autostradowych.

Np. zamówienie złożone 25.10 po godzinie 22:00 z datą początkową 25.10 zostanie zrealizowane dnia następnego z datą początkową 26.10 i godziną np 8.17.

W przypadku chęci anulowania takiego zamówienia należy niezwłocznie poinformować sprzedawcę - najpóźniej do 7:00 następnego dnia wiadomością na nasz adres e-mail sklep@pzm.pl . Brak takiej informacji będzie skutkował realizacją zamówienia.

E-mail – winiety elektroniczne dostarczamy na wskazany w zamówieniu adres e-mail w pliku PDF, po dokonaniu płatności w godzinach pracy sklepu internetowego. Przesyłka kurierska dostarczana jest w terminie 1-2 dni roboczych, zwyczajowo następnego dnia.

Poczta polska – list polecony priorytetowy dostarczany lub awizowany jest w terminie 2-5 dni roboczych. Często bywa że przesyłki dostarczane są z opóźnieniem, gdyż Poczta Polska nie podaje dokładnego czasu dostarczenia listów poleconych. Wysyłka pocztą polską odbywa się wyłącznie na odpowiedzialność Zamawiającego. Polecamy korzystanie z przesyłki kurierskiej.